پیامی از طرف بنیانگذار 

سلام به همه – من آئین مهرآرا، بنیانگذار آکامی پت استایلیست هستم.

از اینکه شما را اینجا می بینم بسیار خوشحالم! ما بسیار خوش شانس هستیم که در این صنعت شگفت انگیز حضور داریم. اکثر ما ناخواسته در صنعت حیوانات خانگی وارد نشده ایم. بیشتر ما اینجا هستیم زیرا به حیوانات علاقه زیادی داریم و در حال تحقق یک رویا هستیم - رویای کار با حیوانات خانگی و چه رویای جذابی.

من 11 سال سابقه در زمینه آرایش سگ ها دارم و حدس می زنم شما حداقل چند بار نام من را در این زمینه شنیده باشید. و هنوز با هر ویدیوی آموزشی که داخل سایت بارگزاری می کنیم - چیزهای جدیدی یاد می گیرم!

سفر من

من مطمئن هستم که مسیر کاری من نیز مانند بسیاری از شما شروع شده است. من نیز خودم آموخته ام، من یک بچۀ دیوانه حیوانات بودم که در سن 18 سالگی در پرورشگاه سگ ها شروع به کار کردم. من چند سال به کارهای معمولی پرورشگاه مشغول بودم و یک روز با دیدن عکسهای زیبای سگهای آرایش شده به این فکر افتادم تا مشغول به کار شوم.

آیا سگهای اولیه من آراسته بودند؟ البته که نه !! آنها فجیع بودند! و من نمی دانستم که آنها واقعاً چقدر بد هستند تا اینکه سالها بعد به عکسهای آنها نگاه کردم. (وحشتناک – واقعاً وحشتناک) طولی نکشید که به این فکر افتادم تا این هنر را بصورت تخصصی یاد بگیرم و از آنجایی که این حرفه در ایران ناشناخته بود، جهت یادگیری به تایلند سفر کردم.

من در این زمینه لذت و رضایت فراوانی را تجربه کرده ام. اما این پاداش ها بدون کار زیاد، فداکاری های زیاد، ناامیدی و حتی چند قطره اشک به دست نیامدند. اگر من در اوایل کارم، منابع خوبی که در آکادمی آنلاین پت استایلیست وجود دارد را پیدا می کردم، شرط می بندم که از بسیاری از اشتباهات و هزینه های زیاد جلوگیری می کردم و شرط می بندم که شما هم می توانید این مسیر را طی کنید. اگر وقت خود را صرف یادگیری نکات مهم در صنعت آرایشگری حیوانات خانگی کنید، حدس من این است که با سرعتی بسیار سریعتر از کاری که من در شغل آرایشگری خود انجام دادم، حرکت خواهید کرد!

من بوسیلۀ آکادمی پت استایلیست، می خواهم به شما کمک کنم تا هنگام گسترش مهارت های آرایشگری و تجارت حیوانات خانگی ، از بسیاری از اشتباهاتی که من مرتکب شدم خودداری کنید. من شخصاً بهترین فیلمها ها از بهترین اساتید را برای آموزش از راه دور شما انتخاب کرده ام. برای گسترش حرفه آرایشگری خود، این اساتید را به عنوان "مربیان شخصی" خود در نظر بگیرید. اساتید آموزشی در این فیلمها میان بهترین ها هستند. هر یک از آنها استادان خبرۀ آرایشگری، برنده جایزه و صاحبان سبک در کار حیوانات خانگی، اعضای انحصاری "گروم تیم ایالات متحده آمریکا" (GroomTeam USA) یا حتی بخشی از تیم آرایشگران مسابقات جهانی "گروم تیم ایالات متحده آمریکا" هستند.

در آکادمی پت استایلیست ما شما را با این سبک های خارق العاده آشنا می کنیم. ما ساعت ها درس ویدیویی حرفه ای برای شما انتخاب کرده ایم. کتابخانه ویدیویی دیگری مشابه این در ایران وجود ندارد! در هر ویدئو، یک صندلی ردیف جلو در این کلاس آموزشی می گیرید تا از بهترین ها بیاموزید. هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا تشویق شوید به بهترین حد خود برسید. ما در آکادمی پت استایلیست قصد داریم تا مهارتهای آرایشگری شما را ارتقا دهیم. کارآمدتر شوید، به صاحبان مشاغل باهوش تری تبدیل شوید و مدیران بهتری باشید. هیچ چیز الهام بخش تر از تماشای برخواستن افراد نیست. برخواستن برای رشد و پیشرفت حرفۀ خود و برخواستن برای تبدیل شدن به بهترین کسی که می توانید باشید !! این یک واقعیت شناخته شده است. هرچه بیشتر یاد بگیرید - درآمد بیشتری خواهید داشت. با عضویت در سایت academy.petstylist.ir، محدودیتی برای آنچه می توانید کسب کنید و یاد بگیرید وجود ندارد!

آرایش خوبی داشته باشید!

آئین مهرآرا

بنیانگذار و مدیریت