درباره آکادمی پت استایلیست

این سایت، به عنوان ایده ای برای گسترش افق های آموزشی "آموزشگاه آنلاین آرایش حیوانات خانگی پت استایلیست"، آغاز به کار کرد. ما تلاش های آموزشی خود را بصورتی ترتیب داده ایم تا پاسخگوی دوستداران حیوانات خانگی بیشتری باشد و به آرایشگران و پت استایلیست های بیشتری در رسیدن به آرزوهایشان کمک کند. ایجاد موفقیت آمیز این سایت، نشان از موفقیت تلاش چندین ماهه است. تمرکز ما بر فیلم های آموزشی خاصی است که از طریق وب قابل مشاهده هستند. در طول این مسیر، ما به شما - خواسته ها و نظرات شما - گوش خواهیم داد تا موضوعاتی که لازم است در فیلم های آینده پوشش داده شوند را شناسایی کنیم.

ما در آکادمی پت استایلیست سعی بر آن داریم تا ابزارهای آموزشی فراتر از انتظارات شما را از طریق محتوای آموزشی با کیفیت، ارائه دهیم. ما قلبمان را وقف کارمان کرده ایم و عشق ما به حیوانات خانگی و هنر آراستن باعث می شود که به ویدیوهایی که برای شما جمع آوری و فراهم می کنیم، افتخار کنیم. فیلم های گرد آوری شده در این وب سایت از آرایشگران، مربیا و داوران حیوانات خانگی می باشد. در وب سایت آکادمی پت استایلیست، دانش آموزان و علاقمندان به حرفه آرایشگری حیوانات خانگی، به اطلاعاتی دسترسی پیدا می کنند که یادگیری آنها را تسهیل می کند و در نهایت باعث رشد جامعۀ آرایشگران حیوانات خانگی در سراسر ایران می گردد.

بنیانگذار وب سایت آموزش آنلاین آکادمی پت استایلیست، آقای آئین مهرآرا با بیش از 16 سال تجربه در صنعت حیونات خانگی و 11 سال تجربه در صنعت آرایش حیوانات خانگی می باشد. آئین مهرآرا دارای 3 مدرک بین المللی آرایش حیوانات خانگی از موسسه استاروود تایلند می باشد و موسس اولین آرایشگاه تخصصی حیوانات خانگی در ایران بوده و به علاقه مندان زیادی در ایران هنر گرومینگ را آموزش داده است. وی موسس چند آرایشگاه در شهر تهران بوده است، از جمله آرایشگاه حیوانات خانگی پت استایلیست و ژیوان. آئین مهرآرا مولف و مترجم اولین کتاب آموزش آرایشگری حیوانات خانگی "آموزش گرومینگ سگ ها" در ایران است. وی عضو رسمی و نماینده انجمن بین المللی گرومرها (IGA) در ایران می باشد. وی مربی تیم پت استایلیست در دومین مسابقات بین المللی گرومینگ تایلند بوده که توانستند برای اولین برای کشورمان در این حرفه مقام چهارم را کسب نمایند.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text

ما با نگرش مترقی در زمینۀ آراستن حیوانات خانگی و همچنین گرد آوری فیلم های آموزشی از مربیان بسیار باتجربه و شناخت این که چه کسی توانایی به اشتراک گذاشتن بهترین اطلاعات آموزشی با شما را دارد، مهارت داریم. فیلم های آموزشی سایت آکادمی پت استایلیست، بهترین هایی هستند که در این صنعت وجود دارند که این اطمینان را برای شما فراهم می کند که بهترین و به روزترین اطلاعات در مورد سبک ها و تکنیک های آراستن و اطلاعات تجاری مرتبط را به دست آورید.

با برخی از اعضای تیم ما آشنا شوید

Alternate Text

سحر جهاندیده

اولین شرکت کننده ایرانی مسابقات جهانی گرومینگ در تایلند

دارای مقام چهارم از انجمن IGA

Alternate Text
آذین حکیمی
Alternate Text
مریم اسدی
Alternate Text
پردیس گودرزی