سوالات متداول

در زیر چند سوال متداول آورده شده است. در صورت داشتن سولات بیشتر ، لطفاً از صفحه تماس با ما با تیم آکادمی پت استایلیست در ارتباط باشید حتما نام و شماره تلفن خود را ذکر کنید.

آکادمی آنلاین پت استایلیست دارای طرحهای متفاوتی است و هر طرح هزینه متفاوت دارد. شما می توانید با مراجعه به بخش خرید اشتراک از تعرفه ها مطلع شوید.

به محض ثبت نام، عضویت شما فعال است ، بنابراین جلو بروید و شروع کنید! وقتی عضو شوید، می توانید هر زمان که بخواهید، تا آنجا که اشتراک خود را ادامه دهید، هر تعداد فیلم تماشا کنید. هر چه می خواهید و هر زمان که می خواهید - هرجا و هر زمان- تماشا کنید!

اگر مشکلی پیدا کردید و یا نیاز به کمک دارید، لطفا از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان آکادمی پت استایلیست در تماس باشید.
اگر ترجیح می دهید ایمیل ارسال کنید، آدرس petstylist.ir@gmail.com در اختیار شما قرار دارد. حتماً نام کامل و آدرس ایمیل و شماره همراه خود را ذکر کنید تا بتوانیم اطلاعات حساب شما را جستجو کنیم. اگر ترجیح می دهید مستقیما با شخصی صحبت کنید، می توانید با ما در تماس باشید

مطمئنا! ما نمونه های زیادی از فیلم ها را برای شما آماده کرده ایم بنابراین می توانید در مورد اینکه آکادمی آنلاین پت استایلیست برای شما مناسب است مطمئن شوید.

جواب منفی است. شما اجازه دانلود فیلم ها را ندارید، با خرید اشتراک بدون دردسر دانلود، به هر ویدئویی که بخواهید دسترسی کامل خواهید داشت.

بله. ارائه دهندۀ اینترنت شما باید یک اتصال باند پهن پرسرعت داشته باشد. سرعت پایین تر از اتصالات پرسرعت باعث ایجاد تاخیر و مشکل در هنگام پخش می شود. ما می دانیم که شما برای این مشکلات وقت ندارید، بنابراین فقط کافی است طی چند لحظه آنها را کاملاً بافر کنید و بدون وقفه از فیلم های مورد علاقه خود لذت ببرید.

بله. تلفن، تبلت یا رایانه شما به اینترنت پرسرعت نیاز دارند. ما نیز به اندازه دستگاهی که استفاده می کنید قابلیت تحرک داریم، بنابراین می توانید ما را به هرجایی ببرید - در جاده، محل کار یا کنار میز آرایش خود.

جهت عضویت رایگان، به سادگی بر روی لینک ثبت نام در منوی بالای صفحه کلیک کنید. عضویت باید کمتر از سه دقیقه طول بکشد!

مشکلی نیست - این اتفاق می افتد. فقط به حساب خود دسترسی پیدا کنید دکمۀ مربوطه را فشار داده و دستورالعمل ها را دنبال کنید تا رمز ورود برای شما پیامک یا ایمیل شود.

ما امیدواریم که شما دوست داشته باشید که بخشی از مجموعۀ ما باشید، اما حتما قبل از ثبت نام و پرداخت اشتراک تمامی تیزرهای رایگان فیلم های آموزشی را مشاهده و بررسی کنید. زیرا پس از خرید اشتراک، امکان لغو آن وجود نداشته و هزینه مسترد نمی گردد.

شما با ثبت نام و انتخاب و پرداخت طرح "مدرک راه دور گرومینگ" به تمامی فیلم های سایت با هر سطحی دسترسی خواهید داشت. پس از گذشت 1 ماه از اشتراک شما آزمون گرومینگ از راه دور از شما گرفته می شود (مشخصات شرکت در آزمون گرومینگ از راه دور را می توانید در صفحه "مدرک راه دور گرومینگ" مطالعه بفرمایید. پس از قبول شدن در آزمون مدرک برای شما ارسال می گردد و در صورتی که در آزمون موفق نشوید مجددا از شما آزمون گرفته می شود (اطلاعات بیشتر در بخش " مدرک گرومینگ از راه دور")

تکه تکه شدن، تاخیر، مکث - هرچه دوست دارید آن را بنامید- آزار دهنده است. در این موارد، کلید توقف را در پخش کننده رسانه بزنید و مجددا دکمه پخش را فعال کنید. این کار باعث می شود تاخیر ناشی از بافر کاهش یابد. برای دستیابی به بهترین نتیجه، اتصال، با پهنای باند حداقل 1.5 مگابیت بر ثانیه مورد نیاز است. اگر اتصال دارای سرعت کمتری دارید، برای پخش بدون مشکل، فیلم باید تقریباً بطور کامل بارگیری شود.

نه، ما تلاش می کنیم تا مطمئن شویم که سایت آکادمی آنلاین پت استایلیست در همۀ مرورگرهای فعلی پخش می شود. فیلم های ما برای هر قالب ممکن کدگذاری و بهینه سازی شده اند.

بله، به غیر از آکادمی آنلاین پت استایلیست، آموزش به صورت حضوری نیز توسط بناینگذار آکادمی پت استایلیست، آئین مهرآرا همراه با دریافت مدرک گرومینگ، برگزار می گردد که شما می توانید جهت کسب اطلاعات کاملتر در این زمینه به بخش مربوطه مراجعه بفرمایید.

چند دلیل ساده وجود دارد که باعث می شود جریان محتوای ویدئو قطع شود و یا به آرامی بارگیری شود! اگر هنگام تماشای فیلم های ما با چالش هایی روبرو هستید، چند پیشنهاد زیر را امتحان کنید. آنها واقعاً کمک کننده هستند!

  • کوکی ها را در رایانه خود پاک کنید.
  • وضوح تصویر را پایین تر ببرید.
  • از برنامه های دیگری که ممکن است در "پس زمینه" در حال اجرا باشند، خارج شوید.
  • فایل های موقت را حذف کنید.
  • سرعت بافر و شتاب سخت افزاری رایانۀ خود را تنظیم کنید.

اگر هنوز هم همه چیز درست کار نمی کند، به ما اطلاع دهید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در اسرع وقت به شما کمک کنیم.

ممکن است. هرچه تعداد کاربرانی که سعی می کنند همزمان از یک اتصال استفاده کنند بیشتر باشد، سیگنال شما ممکن است "ضعیف" شود. این مسئله مثل این است که چندین آب پاش را به یک شلنگ متصل کنید - آنقدر که دوست دارید قدرت نخواهید داشت. این مسئله می تواند بر سرعت بارگذاری تأثیر بگذارد و باعث ایجاد وقفه در هنگام مشاهده شود. اگر با این موضوع روبرو باشید، سعی کنید وقتی فقط شما از این اتصال استفاده می کنید، ویدیو تماشا کنید یا مستقیماً به روتر وصل شوید.